1. Головна
  2. /
  3. Виховна робота

Виховна робота

Твої права у цифровому середовищі

25.11.2021 учнівським самоврядуванням та педагог-організатором були створені інформаційні стенди на теми “Твої права у цифровому середовищі” та “Особисті кордони”, присвячені 16 дням проти насильства. На стендах висвітлені правила, яких потрібно дотримуватися в ті моменти, коли підліток почуває, що його особисті кордони були порушені.

День Гідності та Свободи

15.11.2021 вчителем історії та правознавства для учнів 5-9 класів було проведено інформаційні 5-хвилинки до Дня Гідності та Свободи.

Експрес інформація перед початком уроку в старших класах до роковин Бабиного Яру.

Професії України

Педагог-організатор разом з учнівським самоврядуванням розробили інформаційний відеоролик “Професії України”. Обирай професію свідомо.

Бережи природу!

Під час тижня екології “Чистий двір. Чисте місто” педагогом-організатором разом з учнівським самоврядуванням було розроблено інформаційне відео на тему “Екологічні проблеми та методи їх вирішення”.

Мова моя калинова

Учні 5-9 класів взяли участь у конкурсі читців “Лунай, прекрасна наша мово!” І етапі міського конкурсу майстрів художнього читання “МОВА МОЯ КАЛИНОВА”. Переможницею від нашої гімназії стала учениця 9-Б класу, Анастасія БУТВІЛОВСЬКА, яка пройшла у наступний етап конкурсу.

Особливості харчування підлітків

Педагог-організатор, Кириченко К.О., разом з представниками учнівського самоврядування розробили відеоролик “Особливості харчування підлітків”. Харчуйся правильно – будь здоровим!

Здорове харчування!

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-1.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-2.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-4.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-5.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-6.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-7.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-8.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-9.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-10.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-11.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-12.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-13.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-14.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-15.png
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу zobrazhennia-16.pngДень захисника та захисниці України

Напередодні великого свята Дня українського козацтва, Дня захисника та захисниці України та Покрови Пресвятої Богородиці Антонівська селищна рада організувала збір харчових продуктів для воїнів АТО, до якого долучилися учні та батьки гімназії. Хочеться розділити святковий настрій з тими, хто зараз боронить нашу свободу та незалежність і подарувати Захисникам України трохи сімейного тепла і турботи! Ми зібрали смаколики, домашню консервацію, продукти та зробили листівки – все це нагадає нашим воїнам, що ми всі цінуємо і надихаємося їхнім подвигом; подарує їм гарний настрій і підніме бойовий дух!

Від серця до серця

З 10 вересня по 10 жовтня у гімназії відбулася благодійна акція “Від серця до серця”. Протягом місяця діти, батьки та вчителі збирали канцелярські приладдя для дітей пільгових категорій. Всі забрані матеріали були передані 8 жовтня до Служби у справах дітей Дніпровського району.

Обери професію своєї мрії

12 жовтня 2021 року учні та класні керівники 9-х класів долучилися до перегляду Всеукраїнського онлайн-уроку з профорієнтації “Обери професію своєї мрії”. У рамках даного уроку відому українці поділилися своїми історіями успіху: Євген Клопотенко, український шеф-кухар; Альона Альона, українська реп-співачка; Жан Беленюк, Народний депутат України, Олімпійський чемпіон в Токіо; Ганна Резніченко, провідна кар’єрна радниця.

Уроки доброти

Протягом 4-6 жовтня у гімназії учні та класні керівники 1-9 класів долучилися до ІІ Міжнародного уроку доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Перша допомога

27 вересня 2021 року команда учнів 7 класу взяла участь у брейн-рингу, який проводила керівник клубу “Лідер” Адвокатова Світлана Іванівна. Діти відповідали на питання, пов’язані з наданням першої допомоги у разі надзвичайних ситуації.

День працівника освіти

1 жовтня в День працівника освіти зустрічали гостей: депутата Херсонської міської ради, голову піклувальної ради гімназії №21 Юрий Рожков, депутата Херсонської міської ради Павел Манченко, міського голову Ігоря Вікторовича Колихаєва. Дякуємо за подарунки, привітання. Міський голова здійснює бажання дітей міста. Наш дитячий майданчик поповнився новими зеленими насадженнями. Продовжуємо розвиток нашого селища РАЗОМ!

Молодіжні морські студії

Учні нашої гімназії ознайомилися з роботою «Молодіжних морських студій» при Науковому парку ХДМА «Інновації морської індустрії». Діти побачили сучасні тренажери, що дозволяють змоделювати як типові, так і нестандартні умови роботи морських фахівців, і дійшли висновку, що використання такого обладнання робить навчання не лише продуктивним, але й дуже цікавим. Курсанти ХДМА провели для старшокласників заняття у лабораторії високовольтного обладнання та у такелажній майстерні. Учні отримали сертифікати, які підтверджують проходження навчання з теми «Такелажна справа». Такі заходи допомагають учням розширити кругозір, набути нового досвіду та свідомо обрати майбутню професію.

День міста Херсона

До Дня міста Херсона учнівським самоврядуванням та педагогом-організатором було створено відеоролик, в якому діти розповіли історію нашого міста та те, яким воно є зараз.

Олімпійський тиждень

У гімназії з 2 по 14 вересня 2021 року пройшов Олімпійський тиждень! Вчителі фізичного виховання провели для паралелей 2-9 класів Олімпійський уроки на тему: “Олімпійські та параолімпійські ігри”. Також в рамках уроків фізичної культури відбулися змагання з волейболу між старшими класами. А у молодшій школі діти взяли участь у естафетах.

ЗООПАРК

16.09.2021 наші учні, батьки та вчителі побували у Миколаївському зоопарку! Діти та дорослі провели цей день, роздивляючись велику кількість різних тварин та слухаючи розповіді екскурсоводів. Для учнів стало справжньою радістю зустріти там стільки гарних та, часом, чудернацьких звірів. Птахи, великі кішки, ведмеді, слон, жираф, рухливі шимпанзе і багато інших – всі ці жителі зоопарку зустріли нас дуже привітливо і подарували незабутні емоції.

День здоров’я!

Уже далеко не перший рік закладами освіти міста Херсона та області проводяться Дні здоров’я. Однією з головних завдань сучасної школи є виховання здорової дитини, бо здоров’я – це є дар. Його треба не витрачати, а шанувати й примножувати. Саме тому з раннього дитинства треба формувати навички щодо ведення здорового способу життя. І саме з цією метою 14.09.2021 педагогом-організатором та вчителем фізичної культури було проведено День здоров’я на пляжі “Панські розваги”. Діти брали участь у змаганнях, випробовуючи свої сили у різноманітних естафетах між класами.

Сортування: міфи та курйози

Наша гімназія була запрошена на екскурсію “Сортування: міфи і курйози” на базі сортувального Центру “Херсон сортує”, яка відбулася 08.09.2021. Організаторами заходу виступили ГО “Екологічні новини”, ТОВ Green Line SV. Спікером була Ольга Машкова, яка розповіла відвідувачам про найбільш розповсюджені міфи, пов’язані зі сміттям та способами його сортування.