1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Робота в умовах карантину

Робота в умовах карантину

Відеоурок з математики у 2 класі. Розроблено вчителем початкових класів Стадник М.Є.

wym-1587461875845

Навчання в умовах карантину

У Антонівській гімназії №21 на час карантину організоване дистанційне навчання.

Педагогічний колектив опанував нові онлайн платформи: https://classroom.google.com/, https://naurok.ua/ та вчителі почали вдало використовувати їх у освітньому процесі.

На сайті нашого закладу розміщена Google таблиця, у якій наявна та доступна для всіх учасників освітнього процесу інформація про дистанційне навчання, покликання на відео уроки, графік онлайн уроків.

98% вчителів пройшли онлайн навчання з цифрової грамотності та отримали сертифікати.

Така організація дистанційного навчання дає змогу учням навчатися у будь-який час і самостійно вирішувати, коли і скільки часу упродовж дня приділяти на вивчення матеріалу (дитина будує для себе індивідуальний графік і вчиться самостійності).

Окрім проведення онлайн уроків, вчителі надають учням індивідуальні консультації у зручному для дітей форматі (групи у вайбері, електронна пошта, скайп-зв’язок, відеоконференція тощо).

Не залишилися осторонь діти, які навчаються на індивідуальному навчанні – це діти з особливими освітніми потребами, з якими учителі працюють індивідуально за допомогою нових інформаційних технологій вони також долучитися до роботи дистанційного навчання.