1. Головна
  2. /
  3. Новини
  4. /
  5. Робота гуртків

Робота гуртків

Розклад роботи гуртків на 2021/2022 н.р.

Антонівська гімназія № 21 Херсонської міської ради

Назва гурткаДні роботиЧас роботи ПІБ керівникаУстанова, від якої працює
Екологічний гурток «Юні екологи»Вівторок15:00 – 16:00Гуляєв Юрій Анатолійович          Антонівська гімназія № 21 Херсонської міської ради
Спортивні ігри «Волейбол»Вівторок Четвер15:15 – 16:15
15:15 – 16:15
Мирошніченко Тетяна Володимирівна
Хореографія «Грація. Естрадний танок»Понеділок Середа13:30 – 14:45
13:30 – 14:45
Дьячишина Тетяна Володимирівна
Хореографія «Грація. Сучасний танок»Понеділок Середа14:45 – 15:30
14:45 – 15:30
Дьячишина Тетяна Володимирівна
Музичний гурток «Срібні дзвони»П’ятниця14:30 – 16:30Рижков Генадій Васильович
Краєзнавчий гурток «Юні краєзнавці»Понеділок15:10 – 15:55
16:00 – 16:45
Очеретяна Наталія Олександрівна
«Юний художник»Понеділок
Вівторок
Середа
Четвер
12:15 – 13:40
12:15 – 13:40
12:15 – 13:40
12:15 – 13:40
Торкіна О.В.Херсонський центр позашкільної роботи
КаратеПонеділок
Середа
П’ятниця
15.30-17.00
15.30-17.00
15.30-17.00
Баранчук І. В.Громадська організація «Федерація контактного карате»
АйкідоВівторок
Четвер
Субота
16.15 – 18.00
16.15 – 18.00
13.00 – 15.00
Терещенко А.І.Громадська організація «Дитяча Федерація комбат айкідо»

Директор гімназії                                                     Марія КЕДРОВСЬКА

На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 29.03.2021 № 59-Т заборонити проведення гуртків з 29.03.2021 до 18.04.2021 року.


План

проведення виховних заходів під час весняних канікул 2020-2021 н.р.

по Антонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21

Херсонської міської ради

Робота гуртків та секцій

Назва гурткаДні роботиЧас роботиПІБ керівникаУстанова, від якої працює
Спортивні ігри «Волейбол»Вівторок 30.03.202111.00 – 12.00Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
Початкове технічне моделюванняВівторок 30.03.2021
Четвер 01.04.2021
11.00 – 11.45
11.00 – 11.45
Пономаренко Т.В.Каб. № 3 Початкова школа
«Військово патріотичний клуб»Понеділок 29.03.202111.00 – 12.00Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
«Абетка безпеки»Четвер 01.04.202111.00 – 12.00Сідько А.О.Актова зала
«Хореографія» (естрадний танок)Понеділок 29.03.2021
Середа 31.03.2021
10.30 – 11.15
11.15 – 12.00
Дьячишина Т.В.Актова зала
«Хореографія» (сучасний танок)Понеділок 29.03.2021
Середа 31.03.2021
10.30 – 11.15
11.15 – 12.00
Дьячишина Т.В.Актова зала
«Особиста безпека. Гідність»Четвер 01.04.202110.00 – 10.45
10.45 – 11.30
Очеретяна Н.О.Каб № 3
«Юні краєзнавці»П’ятниця 02.04.202111.00 – 11.45
11.45 – 12.30 (7-9 класи)
Очеретяна Н.О.Каб.біології
«Срібні дзвони»Четвер 01.04.202110.00 – 12.00Першанова А.С.Актова зала
«Юні екологи»Понеділок 29.03.202115.00 – 17.00Гуляєв Ю.А.Каб № 3

Шкільні виховні заходи

Назва заходуКласДата проведенняВідповідальний
1.Розваги «Настільні ігри»1-4; 5-929.03 – 02.04Кириченко К.О.
2.Спортивні ігри «Волейбол»5-929.03 – 02.04Кириченко К.О.
3.Перегляд мультфільмів та кіно1-4; 5-929.03 – 02.04Кириченко К.О.

План

проведення виховних заходів під час зимових канікул 2020-2021 н.р.

по Антонівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21

Херсонської міської ради

Робота гуртків та секцій
Назва гурткаДні роботиЧас роботиПІБ керівникаУстанова, від якої працює
Спортивні ігри «Волейбол»Вівторок 29.12.202010.00 – 11.00Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
Початкове технічне моделюванняВівторок 29.12.202009.00 – 09.45
09.50 – 10.35
Пономаренко Т.В.Каб. № 3 Початкова школа
«Військово патріотичний клуб»Понеділок 28.12.202010.00 – 11.00Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
«Абетка безпеки»Четвер 30.12.202010.00 – 11.00Сідько А.О.Актова зала
«Хореографія» (естрадний танок)Понеділок 28.12.2020
Середа 30.12.2020
10.00 – 10.45
10.00 – 10.45
Дьячишина Т.В.Актова зала
«Хореографія» (сучасний танок)Понеділок 28.12.2020
Середа
30.12.2020
10.45 – 11.30
10.45 – 11.30
Дьячишина Т.В.Актова зала
«Особиста безпека. Гідність»Четвер 31.12.202010.00 – 11.00Очеретяна Н.О.Каб № 3
«Юні краєзнавці»Понеділок 28.12.202010.00 – 11.00
11.00 – 12.00
(7-9 класи)
Очеретяна Н.О.Каб.біології
«Юні екологи»Понеділок 28.12.202010.00 – 12.00Гуляєв Ю.А.Каб № 3
«Срібні дзвони»Понеділок 28.12.2020
Вівторок
29.12.2020
Середа
30.12.2020
Вівторок
05.01.2021
Середа
06.01.2021
10:00 – 12:00
10:00 – 12:00
10:00 – 12:00
10:00 – 12:00 10:00 – 12:00
Першанова А.С.Актова зала

Шкільні виховні заходи

Назва заходуКласДата проведенняВідповідальний
1.Настільна гра «Вежа»1-4; 5-928.12 – 31.12Кириченко К.О.
2.Настільна гра «Монополія»1-4; 5-928.12 – 31.12Кириченко К.О.
3.Гра «Настільний теніс»1-4; 5-928.12 – 31.12Кириченко К.О.

Розклад гуртків

Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
Херсонської міської ради

на 2020 – 2021 навчальний рік

Назва гурткак-сть год.Дні роботиЧас роботиПІБ керівникаУстанова, від якої працює
1.Спортивні ігри «Волейбол»2Вівторок Четвер15.15 -16.15 15.15 -16.15Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
2.Початкове технічне моделювання2Вівторок12.30 –13.15 14.20 –15.05Пономаренко Т.В.Каб. № 3 Початкова школа
3.«Військово патріотичний клуб»2Четвер15.15 –17.15Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
4.«Абетка безпеки»1Четвер (тиждень Б)15.00 – 16.00Сідько А.О.Актова зала
5.«Хореографія» (естрадний танок)3Понеділок Середа13.30 – 14.45 13.30 – 14.45Дьячишина Т.В.Актова зала
6.«Хореографія» (сучасний танок)2Понеділок Середа14.45 – 15.30 14.45 – 15.30Дьячишина Т.В.Актова зала
7.«Особиста безпека. Гідність»1Четвер15.10 – 15.55Очеретяна Н.О.Каб № 3
8.«Юні краєзнавці»1Понеділок15.10. -15.55 16.00- 16.45
(7-9 класи)
Очеретяна Н.О.Каб.біології
9.«Срібні дзвони»2П’ятниця14.30 – 16.30Першанова А.С.Актова зала
10.«Юні екологи»2Понеділок15.00 – 17.00Гуляєв Ю.А.Каб № 3
11.Карате Громадська організація «Федерація контактного карате»Понеділок Середа П’ятниця15.30-17.00 15.30-17.00 15.30-17.00Баранчук І. В.Спортивна зала
13.«Юний художник» «Юний художник» «Юний художник»Понеділок Вівторок Середа Четвер12.20 – 12.55
12.20 – 12.55
13.00 – 13.35 /
13.40 – 14.25
14.30 – 15.15
15.20 – 16.05

12.20 – 12.55
13.00 – 13.35

12.20 -12.55
13.0 – 13.35 / 13.40 – 14.25 14.30 -15.15 15.20 – 16.05
Торкіна О. В. (Херсонський центр позашкільної роботи)Новий корпус 2 поверх, 2 каб.

Новий корпус 2 поверх, 1 каб.

Новий корпус 2 поверх, 3 каб.

Новий корпус 1 поверх, 1 каб.

Розклад гуртків

Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21
Херсонської міської ради

на ІІ семестр 2019-2020 навчальний рік

Назва гурткаГод.Дні роботиЧас роботиПІБ керівникаУстанова, від якої працює
1Спортивні ігри «Волейбол»2Понеділок П`ятниця15.10.-16.10
15.10.-16.10
Мирошніченко Т.В.Спортивна зала
2Початкове технічне моделювання2Четвер15.10.- 17.10.ПономаренкоТ.В.Каб. Образотворчого мистецтва
3«Тістопластика»2СередаВівторок14.20. – 15.05 (5-6 класи)
15.05 – 16.00
(5-6 класи)
Очеретяна Н.О.Каб.поч. класів
,4Військово- патріотичний клуб2Четвер15.10.-17.00.Сідько А.О.Актова зала
5«Абетка безпеки»1Вівторок(тиждень Б)13.25.- 15.25.Сідько А.О.Актова зала
6«Хореографія»3ПонеділокСереда13.30.- 15.00
13.45.- 15.15.
Дьячишина Т.В.Актова зала
7«Особиста безпека. Гідність»1П`ятниця15.10- 16.10
7-9 класи
Очеретяна Н.О.К-нет біології
8.«Юні краєзнавці»1Понеділок15.10. -15.55
16.00- 16.45
(7-9 класи)
Очеретяна Н.О.Каб.біології
9.«Срібні дзвони»2Понеділок15.10.-15.55.
16.05.-16.50
Першанова А.С.Актова зала
10.«Юний художник»6-7 роківПонеділок,середа12.20-13.35
12.20-13.35
Торкіна О.В.Новий корпус, каб.№2
6-7 роківВівторок, четвер12.20-13.35
12.20-13.35
Торкіна О.В.Новий корпус, каб.№3
7-10 роківВівторок,четвер13.40-14.25
14.30-15.15
15.20-16.05

13.40-14.25
14.30-15.15
15.20-16.05
Торкіна О.В.Новий корпус, каб.№1

Розклад гуртків

Антонівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №21

Херсонської міської ради

на І семестр 2019-2020 навчальний рік

Назва гурткаДні роботиЧас роботиПІБ керівникаУстанова, від якої працює
1Спортивні ігри «Волейбол»П`ятниця15.10.-15.55.(10хв) 16.05-16.50.Горобець Ю.С.
2Спортивні ігри «Теніс»Вівторок14.10. –14.55(10хв) 15.05.-15.00Гаврильченко О.А.
3Початкове технічне моделюванняЧетвер15.10.- 15.55.(10 хв) 16.05.-16.50.ПономаренкоТ.В.
4.«Тістопластика»Середа Вівторок14.20. – 15.05. (5-6 класи) 14.20.- 15.05.(2-4 класи)Очеретяна Н.О.
5Військово- патріотичний клубЧетвер15.10.-15.55.(10 хв) 16.05.- 16.50.Сідько А.О.
6«Абетка безпеки»Вівторок (тиждень Б)13.25.- 14.10.(10 хв) 14.20.-15.05Сідько А.О.
7«Хореографія»Понеділок Середа13.30.- 15.00 13.45.- 15.15.Дьячишина Т.В.
8.«Особиста безпека. Гідність»П`ятниця15.10- 15.55. 7-9 класиОчеретяна Н.О.
9.«Юні краєзнавці»Понеділок15.10. -15.55 (7-9 класи)Очеретяна Н.О.
10.КаратеПонеділок Середа П’ятниця17.00-19.00 17.00-19.00 17.00-19.00Баранчук І. В.Громадська організація «Федерація контактного карате»
11.АйкідоВівторок Четвер Субота16.00.-17.30 16.00.-17.30 12.00-14.00.Терещенко А.І.Громадська організація «Дитяча Федерація комбат айкідо»
12. 13. 14.«Юний художник» «Юний художник» «Юний художник»Понеділок Вівторок Середа Четвер12.30-13.15 12.30.- 13.15. 13.25.- 14.10. 14.20.- 16.05 12.20.-13.15. 12.30.- 13.15. 13.25.- 14.10. 14.20.- 16.05.Торкіна О. В.ХЦПР