1. Головна
  2. /
  3. Бібліотека
  4. /
  5. Нова художня література

Нова художня література

Взірець досконалості – саме це означає слово “ідеал”. Бути ідеальною ой як непросто, адже для цього треба повсякчас над собою працювати! Аби полегшити собі цю роботу, скористайся порадами з книжки, і ти бодай на крок наблизишся до свого ідеалу.

Чому звірі покидають людей і відпливають на чарівному кораблі? Адже наша Земля така велика… Про це ви дізнаєтесь, прочитавши перший філософсько-казковий роман для дітей відомої “дорослої” письменниці, лауреата Шевченківської премії Галини Пагутяк.


451° за Фаренгейтом — романантиутопія  в жанрі наукової фантастики. Роман описує майбутнє американське суспільство, в якому книги заборонені, і будь які знайдені книжки спалюються «пожежниками». Підзаголовок назви книги пояснює заголовок: “Фаренгейт 451 — температура, при якій загоряється і горить папір…” Головний персонаж, Ґай Монтеґ — пожежник, який розчаровується своєю роллю у цензурі літератури та знищенні знань, врешті-решт, кидає свою роботу і ставить за мету збереження літературних та культурних творів.

У цій книзі зібрано найкращі дитячі вірші з поетичного доробку поетеси. Жартівливі казки, абетки, лічилки, скоромовки, загадки читає залюбки і легко запам’ятовує малеча.

Нумо до світу чарівників! І яких тільки див не трапляється з героями книжки! Тут звичайний хлопчик має змогу навчатися на чарівника, а гриб моховик збирає підписи проти вирубування лісу, чарівники замовляють екскурсії на справжні гладіаторські бої, а ще у звичайних жерстяних бляшанках ви можете придбати мишок-прибиральниць. Фантастичний світ пригод, в який віриш і поринаєш з головою.

Не обов’язково, готуючись до вечірки в школі або до ранку в дитячому садку, купувати чи брати на прокат дорогі костюми. За пару годин можна власноруч створити неповторний образ: казкової феї, відьмочки, принцеси, пірата чи лицаря.