1. Головна
  2. /
  3. Бібліотека
  4. /
  5. Масова робота

Масова робота

Чари скловиробництва

Бібліотекарем гімназії, Олесею ДАВИДОВИЧ, було розроблено інформаційний стенд “Чари скловиробництва” для ознайомлення учнів 7-9 класів. Приурочено до Дня працівників скляної промисловості або скловиробника. Матеріал містить інформацію про суть скловиробництва, історію становлення, фото та відео виробів зі скла.


1 вересня – День знань, хвилююче свято для всіх. Не існує людини, котра не пам’ятає день першого дзвоника, першу вчительку, шкільних товаришів. 1 вересня – це всенародне свято, адже завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

В шкільній бібліотеці 25.09.2021 підготовлено книжкову виставку – «Знання робить життя красивим». Виставка складається з трьох розділів.

З нагоди дня знань вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони – це сила!

Шановні користувачі!

Розбудова держави завжди була справою складною і відповідальною. Її неможливо здійснювати без міцного духовного підгрунття. Шанобливе ставлення до національних символів, виховання патріотичних почуттів і гордості за власну країну є крихітною але дуже важливою сходинкою в закладенні духовних основ державності.

З метою виховання у молоді поваги та патріотичних почуттів до національних символів України , в шкільній бібліотеці представлено виставку матеріалів, присвячених  історії їх розвитку та запровадження на терені української державності.

Любі читачі! Фонд шкільної бібліотеки поповнився сучасною художньою літературою, літературою з мистецтва та історії України. Запрошуємо усіх книголюбів!

24 серпня Україна відзначає найголовніше свято нашої держави – 30 років Незалежності. Стверджуючись як самостійна, незалежна держава, Україна пройшла тернистий шлях до омріяного серпня 1991 року, коли Верховною Радою було прийнято історичний документ виняткового значення для долі українського народу – Акт проголошення незалежності України.

В рамках проведення заходів, присвячених 30-й річниці незалежності України, шкільним бібліотекарем було оформлено книжкову виставку-інсталяцію «Україна в серці назавжди».

Напередодні відзначення в Україні дня пам’яті героїв Крут у шкільній бібліотеці було оформлено книжкову поличку “Навіки молоді – герої Крут”. Не можна викреслити з людської пам’яті той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність , поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Сучасний  світ відкриває перед  нами  великі  можливості,  ми поспішаємо жити, не замислюючись над тим, що іноді потрібно зупинитися, потурбуватися про себе, про своє життя, лише здорова людина відчуває себе повноцінною особистістю, і лише    здорова    людина    приносить    користь суспільству. Здоров’я – одна з основних умов щастя людини. 01.12.20 року у шкільній бібліотеці було розгорнуто книжкову виставку “Мистецтво бути здоровим” для учнів 1-9 класів, на якій презентувалися видання, що допомагають зрозуміти, що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а головним чином – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили власного організму та природні засоби.

Для закріплення набутих знань користування словниками та для ознайомлення учнів у форматі гри з новим колом довідкової літератури для учнів 4-х класів 04.12.20 було проведено бібліотечний медіа-урок “Всесвіт за абеткою. Медіапазли”

07.12.20. у шкільній бібліотеці було організовано книжкову виставку “Я, родина, Україна”. Ця книжкова виставка запрошує  читачів нашої бібліотеки у подорож по рідній землі. Україна – це твоя Батьківщина. Усі ми громадяни незалежної України, бо живем на цій землі, знаємо свою співучу українську мову. Спілкуємося, любимо і шануємо своїх батьків, свою землю, рідний край.

23.12.20 року для учнів 3Б класу було проведено бібліотечний медіа-урок “Структура книги”. Метою уроку було розширити знання дітей про структуру книги, ознайомити з довідковим апаратом книги та розвинути вміння самостійно знаходити потрібний твір за змістом.

Одне з основних завдань суспільства виховати фізично, морально, суспільно і духовно здорову людину. Саме з цих причин 23.11.2020р. до уваги читачів було представлено виставку “Мистецтво бути здоровими”, у якій було відображено що здоров’я людини залежить не тільки від лікувально-профілактичних заходів медичних закладів, а головним чином – від дбайливого ставлення людини до свого здоров’я, вміння використовувати резервні сили власного організму та природні засоби.

У 20 столітті українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 роки. Утім, серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу особливо сумне місце займає голодомор 1932-1933 років. До Дня пам’яті жертв голодоморів 23.11.2020р. шкільний бібліотекар Давидович Олеся Василівна провела медіа-урок “Голод 1932-1933 років” для учнів 9-го класу.

А у шкільній бібліотеці 27.11.2020р. було організовано книжкову виставку “…а онде під тином опухла дитина, голодна мре…”

Голодомор

Ти кажеш не було голодомору?

І не було голодного села?

А бачив ти в селі пусту комору,

З якої зерно вимили до тла?

Як навіть вариво виймали з печі

І забирали прямо із горшків,

Окрайці виривали з рук малечі

І з торбинок нужденних стариків?

Ти кажеш, не було голодомору?

Чому ж тоді, як був і урожай,

Усе суціль викачували з двору.

-Греби, нічого людям не лишай!..

Я бачив сам у ту зловісну пору

І пухлих, і померлих на шляхах.

І досі ще стоять мені в очах…

А кажеш – не було голодомору!

Д. Білоус

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства – СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя. І прикро те, що ми, як і багато років тому,  не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного. В шкільній бібліотеці пройшла акція “СНІД: любов романтична, а хвороба трагічна” – наклей стрічку на “Дерево життя”,  вияви свою підтримку людям які зіткнулися з цією підтримкою.

20.08.20 у приміщені шкільної бібліотека була організована книжкова виставка “Педагогічні новинки”. На виставці представлено навчально-методичні посібники та методичні рекомендації для закладів середньої освіти, які відповідають Концепції Нової української школи та Державному стандарту початкової освіти.

Виставка до Дня Незалежності України

“Україна – рідний край”

День Незалежності України – важливий день для кожного українця. Нажаль Україна змушена відвойовувати, зі зброєю в руках, боронити від агресора власні території, відстоюючи право українців жити на своїй, Богом даній землі. Тому саме від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки. Зі святом Вас!

Краєзнавча поличка

“Мій край у всьму неповторний”

Запропонована виставка дає змогу ознайомитись з історією рідного краю, з літературним мистецтвом, ціками місцями Херсонщіни.

“Знання – це скарб, а книга -ключ до неї”

1 вересня – День знань, хвилююче свято для всіх. Не існує людини, котра не пам’ятає день першого дзвоника,першу вчительку, шкільних товарищів. Тому пропонуєпо Вам відкрити для себе “країну знань”!

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек “Шкільна бібліотека та економічна просвіта учнів”

З 01 по 30 жовтня у Антонівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 проходив місячник шкільної бібліотеки. В рамках місячника були проведені такі заходи:
/Files/images/Захисти.jpg

Презентація “Захисти себе – захисти озоновий шар” для учнів 7 класу

Щороку 14 жовтня в нашій країні 14-го числа відзначають три свята: День українського козацтва, День захисника України та свято Покрови. Варто відзначити, що Богородицю прийнято вважати захисницею і покровителькою українських козаків.

22.10.2020 року

для учнів 8А класу було проведено історичний екскурс “Українське козацтво: міфи та реальність”. Адже про відвагу і хоробрість козаків знала вся Європа. Про них складено безліч творів, книжок і фільмів. Про козацький рід співається й у нашому державному гімні. В українській культурі козак – звитяжний воїн, озброєний захисник Вітчизни, що боронить віру, гідність та звичаї усього нашого народу.

/Files/images/міфи.jpg
/Files/images/Міфи1.jpg

Тематична поличка “Нам дано заповіт – берегти цей світ” для учнів 1-9 класів;

/Files/images/Нам.jpg

Книжкова виставка-оберіг “Вам низько кланяюсь, ліси” для учнів 1-9 класів;

/Files/images/Вам.jpg
/Files/images/Вам1.jpg

20.10.-21.10 2020 року

для учнів 2-х класів та 1А було проведено бібліотечний медіа-урок “Бібліотека – дім твоїх друзів”. Діти познайомилися зі шкільною бібліотекою, правилами поведінки в бібліотеці, спілкуванню з книгою та гігієною читання; практично ознайомилися із поняттям “бібліотека”, “бібліотекар”, “читач”

/Files/images/Бібілотека_дім1.jpg

Тематична поличка “Дивовижні тварини” для учнів 1-9 класів;

/Files/images/Дивовижні тварини.jpg

Тематична поличка “Водні ресурси нашої планети” для учнів 1-9 класів;

/Files/images/Водні ресурси.jpg

Вікторина “Відома та невідома енергія” для учнів 8А класу.

/Files/images/еко виставка.jpg

Еко-виставка “Так лікує сама природа” для учнів 1-9 класів

Бібліотечна карта “Чари рідного краю” для учнів 1-9 класів

/Files/images/чАРИ.jpg

Презентація “Сторінками Червоної книги України” для учнів 4Б класу

/Files/images/червн кн.jpg

Колаж “Бережи природу” для учнів 6 класу

/Files/images/Бережи природу.jpg
/Files/images/бережи природу1.jpg
/Files/images/Бережи природу2.jpg
/Files/images/Бережи природу колаж.jpg
/Files/images/Бережи природу колаж1.jpg

Екологічна гра-вікторина “Стежки природи” для учнів 8Б класу

/Files/images/стежка.jpg

1 жовтня

у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.

31.09.2020 року

було проведено Акцію “Феєрверк вражень “Я прочитав – читай і ти” для учнів 5-9 класів. Діти мали можливість поділитися своїми враженнями та емоціями про прочитану книжку.

С. Сухомлинський писав “Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною”.

29.09.2020 року

проведено Фліп-чарт “Чим пахне дитинство”. Цей день – не лише можливість нагадати про людський обов’язок бути турботливими і милосердними

/Files/images/чим пахне.jpg