1. Головна
  2. /
  3. Бібліотека
  4. /
  5. Література рідного краю

Література рідного краю

Грім гармат дзвін шабель, іржання коней на тлі заграви від палаючих турецьких фортець. Будівництво нових міст, колонізація краю. Заснування Чорноморського флоту. Фантастичні проекти вигнання турків з Європи та відродження Візантійської імперії

/Files/images/Бібл_.jpg

Північне Причорномор’я – край своєрідний і надзвичайно цікавий. На відміну від старих “міських” цивілізацій, таких як Єгипет, Месопотамія, Балкани, перенасичених слідами свого існування, тут культурні пласти, на перший погляд, непомітні. Надто часто на цьому перехресті водних і сухопутних шляхів зіштовхувалися інтереси різних народів, тож жоден з них не міг тривалий час утриматися на цих землях.

/Files/images/Біблі__.jpg

Эта книга – мозаична и увлекательна. Она, как ларец, неожиданно добытый потомками из таинственных херсонских подземелий. Открой его, и ты увидишь, сколько легенд, загадок и удивительных историй помнит наш край

/Files/images/Бібл___.jpg

«Херсонщина нас єднає» – написана не літераторами. Це – витвір розуму і душі ініціативної групи людей і є певною мірою довідковим виданням.

/Files/images/2017/25/14.jpg

«Художники Херсонщини» – містить інформацію про художників Херсонщини, які внесли неповторний вклад у скарбницю художніх цінностей України.

/Files/images/2017/25/13.jpg

«Херсонщина запрошує»: Художній альбом. У виданні йдеться про найпопулярніші туристичні об’єкти, природні принади, пам’ятки історії та Культури Херсонської області, одного з найперспективніших регіонів України щодо створення та розвитку туристичної галузі. книга містить понад 1000 яскравих світлин, розкриває багатства та неповторність херсонської землі.

/Files/images/2017/25/12.jpg

«Українська автентика» альбом-каталог. До 25-ї річниці незалежності України. Інформація подана в каталозі представлена з колекції тканин Херсонського краєзнавчого музею.

/Files/images/2017/25/11.jpg

На добру згадку про зустріч з письменницею нашого краю Світланою Валентинівною Слівканіч-Бєльченко, яка відбулася 09.11.2015 року, авторка подарувала збірку “…мій неповторний рідний край…”.

Запрошуємо всіх прихильників літератури рідного краю ознайомитися з новими надходженнями.


Увага!

У нашому бібліотечному фонді з’явилася нова книга з краєзнавства від благодійного фонду “Потьомкін”. 20 листопада Осмінін Павло Юхимович, директор Херсоснького НВК “загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колегіум” № 51 ім.Г.О.Потьомкіна, подарував усім шкільним бібліотекам нове видання – “История Херсона” иллюстрированная энциклопедия XVIII-XІXвв.

Це видання буде цікаво тим, хто зацікавлений історією заселення та освоєння земель Північного Причорномор’я, заснуванням міста Херсона, розвитком судобудівництва та становленням Чорноморського флоту.

/Files/images/SDC13912.JPG
/Files/images/SDC13911.JPG