1. Головна
  2. /
  3. Дистанційне навчання
  4. /
  5. Дистанційний формат

Дистанційний формат

АНТОНІВСЬКА ГІМНАЗІЯ № 21

ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

м. Херсон

від  23 жовтня  2021 року                                                                               №   86

Про вжиття додаткових обмежувальних

заходів у закладі освіти

              На виконання наказу управління освіти Херсонської міської ради від 23.10.2021 р. № 194-Т «Про впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах загальної середньої та позашкільної освіти Херсонської міської  територіальної громади» Відповідно до Закону України  «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання  постанов Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання   поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» ( зі змінами), Головного державного санітарного лікаря України від 06.09.2021 № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»,  на підставі рішення міської  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,   відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу  в установах та навчальних закладах, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 року № 1669,  з метою виконання навчальних програм  

НАКАЗУЮ:

  1. Організувати з 25. 10. 2021 року до  29.10. 2021 року (включно) дистанційний формат навчання для учнів 1 – 9 класів.
  2. Використовувати під час дистанційного навчання єдину  освітню  платформу,  затверджену педагогічною радою закладу.
  3. З 25.10.2021 року змінити  умови праці педагогічних працівників гімназії, а саме перевести на гнучкий (дистанційний) режим роботи, з можливістю віддаленого дистанційного навчання здобувачів освіти та з дотриманням встановленого, згідно з тарифікацією, робочого часу (педагогічного навантаження) без зміни інших умов праці.

4. Працівникам закладу дотримуватися протиепідемічних заходів у закладі відповідно до  Інструкції    для працівників з охорони праці щодо протиепідемічних  заходів  у закладі  в зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби.

5. Юрченко А.В., заступнику директора з навчально-виховної роботи:

5.1.Надавати педагогічним працівникам методичну допомогу щодо організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання.

5.2. 23.10.2021  року провести інструктаж з охорони праці з педагогічними працівниками.

6. Учителям – предметникам  1-9 класів:

6.1. Забезпечити виконання навчальних  програм  шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням технічних можливостей учнів.

6.2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання зручним способом, з подальшим занесенням до відповідних сторінок класного журналу.

6.3. Забезпечити виконання методичної, організаційно-педагогічної роботи.

6.4. Заповнення класних журналів здійснювати згідно Інструкцій з ведення класних журналів учнів 1-4-х та 5-11(12)-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.

7. Класним керівникам 1-9 класів:

7.1. Провести роботу з батьківською громадськістю стосовно додаткових обмежувальних заходів,     дистанційної форми навчання з 25.10.2021 року до 29.10.2021 року, особливу увагу звернути на те, що під час дистанційного навчання батьки несуть повну відповідальність за збереження здоров’я та життя своїх дітей.

7.2. Надавати консультації  учням та їх батькам з питань дистанційного навчання.

7.3. Контролювати виконання учнями завдань.

7.4. Здійснювати зворотній зв’язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

7.5. 25.10.2021 року провести інструктаж з безпеки життєдіяльності для учнів під час дистанційного (надомного) навчання під час карантину № 26-БЖ
(з учнями свого класу (1- 9 клас) в онлайн режимі.

8.  Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор  гімназії                                                                Марія КЕДРОВСЬКА